Kluczowe osoby

100% specjalistów IT posiada wyższe techniczne wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach. 90% naszych programistów pracuje w zawodzie dłużej niż 5 lat. 100% naszych inżynierów ma doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów. Wszyscy z dużym entuzjazmem i zapałem podchodzą do tworzenia oprogramowania. Wszyscy komunikują się w języku angielskim.

Iwona Machowska

Marketing

Tytuł magistra zdobyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku Psychologia. Następnie ukończyła podyplomowe studia z zakresu zarządzania personelem na Uniwersytecie Ekonomicznym. Tam też uzyskała dyplom Executive MBA (UE i Stockholm University). Karierę zawodową rozpoczęła w branży FMCG stażem menadżerskim w jednej z największych firm handlowych w Polsce. Po kilku latach spędzonych na stanowisku Area Manager przechodzi do branży reklamowej. Obejmuje stanowiska menadżerskie związane z marketingiem oraz z new business. W CodeConcept odpowiada za marketing oraz opiekę nad klientami.

Krzysztof Lański

Doradztwo, Integracja systemów

Pierwsze studia (inżynieria oprogramowania) ukończone przed dwudziestką w ramach programu równoległych studiów dla uczniów liceów. Następnie studia na UJ (informatyka) oraz kilka lat później Executive MBA (Akademia Ekonomiczna i Stockholm University). Doświadczenie zawodowe to przede wszystkim Bio-logic Systems Corp. (dostawca systemów medycznych klasy EEG, audiologii, otolaryngologii, badań snu i bezdechu oraz wzbudzonych potencjałów pnia mózgu). Tam zaczynał od stanowiska Software Enginner i poprzez Project Manager doszedł do pozycji General Manager, odpowiedzialnego za wszystkie aktywności w Polsce (35 inżynierów w dwóch lokacjach). Następnie przez dwa lata tworzył od zera i rozwijał polską firmę zajmującą się tworzeniem dedykowanego oprogramowania dla PC, CE oraz embedded. Obecnie odpowiedzialny za dział Doradztwa oraz Integracji Systemów w CodeConcept.

Wioletta Hanulok

Tworzenie Oprogramowania PC

Tytuł magistra inżyniera uzyskany na Politechnice Śląskiej (kierunek Informatyka, specjalność Bazy Danych, Sieci i Systemy Komputerowe, praca dyplomowa dotycząca transmisji wideokonferencyjnej). Po studiach rozpoczęła pracę w gliwickim oddziale firmy Bio-logic Systems Corp., gdzie praktycznie od początku zatrudnienia była odpowiedzialna za zespół programistów zajmujących się oprogramowaniem urządzeń medycznych. Następnie objęła stanowisko Research & Development Manager w EUROSOFT Sp. z o.o. W CodeConcept odpowiedzialna za dział Tworzenia Oprogramowania PC.

You cannot copy content of this page