Zakres usług

Aplikacje internetowe

Tworzymy zaawansowane aplikacje internetowe w oparciu o istniejące bądź stworzone od podstaw komponenty. Projektujemy architekturę wewnętrzną bazującą na sprawdzonych algorytmach cechujących się dużą wydajnością, bezawaryjną pracą i bezpieczeństwem działania. Wybieramy rozwiązania pozwalające na możliwie elastyczny rozwój systemu w przyszłości. Zajmujemy się rozbudową oraz strojeniem i optymalizacją już istniejących rozwiązań.

System zarządzania treścią - Web 2.0

Projektujemy i realizujemy wysoce wydajne systemy przeznaczone do zarządzania danymi.

Web services

Projektujemy i tworzymy rozproszone rozwiązania cechujące się skalowalnością, wydajnością, bezpieczeństwem oraz swobodą wymiany informacji pomiędzy rożnymi platformami systemowymi. Rozszerzamy istniejące systemy o nową funkcjonalność lub możliwość współpracy z urządzeniami mobilnymi.

ActiveX / Aplety

Tworzymy komponenty realizujące skomplikowane i niestandardowe zadania, oraz przeprowadzamy ich osadzanie i integrację z istniejącymi projektami webowymi.

Systemy internetowe

Tworzymy zaawansowane graficznie projekty internetowe, przeprowadzamy ich implementację w postaci akceptowalnej przez możliwie szeroką gamę przeglądarek internetowych, optymalizujemy strony pod względem dostępności dla wyszukiwarek internetowych. Pomagamy przy promocji stron.

You cannot copy content of this page