Firmware i aplikacje mobilne

Dzięki dostosowywaniu potrzeb klienta i ergonomii związanej z możliwościami optymalizacji – realizowanymi poprzez zmniejszenie rozmiaru oraz zredukowaniu kosztów realizacji produktu lub zwiększenie niezawodności i wydajności – coraz popularniejsze stają się urządzenia wbudowane i mobilne. Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji na tych platformach. Tworzenie aplikacji mobilnych, które wykonujemy w Polsce, to rzetelna usługa, która pozwala wielu firmom na realizację określonych pomysłów i dotarcie do klientów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić naszym klientom oczekiwane rezultaty. Jako znana firma programistyczna polegamy na najlepszych dostępnych technologiach. Odwiedź zakładkę „doświadczenie”, aby dowiedzieć się więcej o zrealizowanych przez nas projektach.

Urządzenia wbudowane

Systemy wbudowane są zwykle tworzone dla jednej określonej funkcji, w przeciwieństwie do urządzeń ogólnego przeznaczenia używanych do wielu różnych zadań. Zdarza się, że mają wymagania wydajnościowe, jak w systemach czasu rzeczywistego (RTOS), które są niezbędne, aby zapewnić użyteczność i bezpieczeństwo. Z drugiej strony, niektóre systemy wbudowane mogą mieć mniejsze wymagania wydajnościowe lub nie mieć ich wcale, co skutkuje uproszczeniem sprzętu systemowego, czyniąc go mniej kosztownym.

Możliwe zastosowania

Otoemisja akustyczne (OAE)

Słuchowe potencjały wywołane (AEP)

Elektrokardiografia (EKG)

Systemy biletowe dla autobusów

Systemy biletowe dla pociągów

System oceny jakości energii

Komunikator ASIC dla systemów pomiarowych

Urządzenia mobilne

Urządzenia mobilne Microsoft Windows CE / Mobile, Android i Symbian to najpopularniejsze systemy operacyjne dla urządzeń mobilnych, takich jak PDA czy Smartfony. Jako że wydajność procesorów mobilnych nie spełnia wymagań rynku wobec aplikacji mobilnych, niezbędne stało się zaprojektowanie optymalnej struktury aplikacji, tak aby system działał płynnie i jednocześnie spełniał wszystkie wymagania funkcjonalne. Nasi inżynierowie od wielu lat rozwiązują problemy, z którymi borykają się projektanci i dostawcy projektów mobilnych.

Możliwe zastosowania

System przesiewowego badania słuchu

Zdalny dostęp do danych HIS (Hospital Information System)

Różne narzędzia

Gry

Pocket PC – zintegrowana platforma DSP

You cannot copy content of this page