Step by step

Zlecenie poprawy błędów

Wycena Fixed Price na poprawę błędów w gotowym systemie jest właściwie niemożliwa, trudno określić z góry ile czasu może zająć szukanie błędu. Znalezienie błędu jest niemal równoznaczne z jego poprawą (90% – 95% czasu to szukanie błędu, a jedynie 5 %- 10% czasu zajmuje jego poprawa). Przy tego typu projektach proponujemy współpracę w modelu Time & Materials.

  1. Zastanów się dokładnie co chcesz osiągnąć:
    • jakie błędy w twoim oprogramowaniu chcesz poprawić lub co nowego chcesz dodać,
    • jacy specjaliści powinni pracować przy tym projekcie
  2. Opisz to co chcesz zrobić, co chcesz osiągnąć.
  3. Zadzwoń do nas: 32 23 00 290 lub napisz: info@CodeConcept.pl
  4. Umówimy się na spotkanie w celu omówienia szczegółów współpracy: jak szybko potrzebujesz, aby projekt był zrealizowany a co za tym idzie ilu programistów równocześnie powinno pracować nad tym projektem, jaką długą współpracę zakładasz i inne szczegóły współpracy – to wszystko ma wpływ na cenę roboczo-godziny.
  5. Na podstawie rozmów ustalimy cenę roboczo-godziny we współpracy Time&Materials, inne szczegóły współpracy: raportowanie, archiwizowanie itp.

Poniższy wykres przedstawia kolejność działań jakie należy podjąć aby zlecić usługę poprawy błędów w gotowych systemach. Po kliknięciu na wykres otworzy się okno ze szczegółowym opisem każdego z kroków.

You cannot copy content of this page