Programista aplikacji mobilnych

Reference number: 2021/Android/1

CodeConcept specjalizuje się w rozwijaniu i integrowaniu systemów informatycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokospecjalistycznego oprogramowania PC (software)firmware, Web czy aplikacji mobilnych. Efektem naszego doświadczenia i różnorodności realizowanego przez nas oprogramowania jest unikalny zespół specjalistów, którzy łączą szeroką wiedzę z zakresu technologii informatycznych z kreatywnością, pasją i zaangażowaniem.

Obecnie poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu.

What do we expect?

Obowiązki

Projektowanie  systemu

 Implementacja

 Weryfikacja – tworzenie testów automatycznych

 Optymalizacja

 Utrzymanie

Wymagania

Umiejętność tworzenia aplikacji natywnych dla systemu Android

Znajomość języka Java w zakresie wymaganym dla tworzenia aplikacji mobilnych

Umiejętność projektowania nowoczesnych interfejsów użytkownika

Mile widziana umiejętność tworzenia aplikacji natywnych dla systemu iOS

Mile widziana znajomość języków Kotlin oraz Swift.

Profil idealnego kandydata

Odpowiedzialność za realizowane zadania, zaangażowanie w powierzone projekty, komunikatywność, profesjonalizm

Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia

Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami

Wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Z naszej strony

Oferujemy

Pracę w zespole z dużym doświadczeniem programistycznym

Niezwykle przyjazną atmosferę

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy nad ciekawymi projektami

Dużą różnorodność projektów

Udział w realizacji bardzo dużych projektów o zasięgu międzynarodowym

Pakiet dodatkowy (nauka angielskiego, hiszpańskiego, szkolenia, wstęp na obiekty sportowe, wyjazdy integracyjne, chillout room), no i bardzo dobrą kawę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na email: praca@codeconcept.pl, wraz z podaniem nr ref. oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

You cannot copy content of this page