Aplikacje webowe

W dobie rosnącego znaczenia Internetu oraz innowacyjnych technologii, tworzenie programów na zamówienie oraz nowatorskie aplikacje webowe znacząco usprawniają działanie firmy oraz skutecznie przyciągają klientów. Nasza firma doskonale rozumie nieustannie zmieniający się rynek usług IT, dlatego regularnie szkoli swoich pracowników oraz stale śledzi pojawiające się w świecie nowości i rozwiązania. Staramy się wykorzystać możliwości, które daje nam sieć podczas naszej pracy, dzięki czemu nasi klienci będą mogli dotrzeć do szerszego grona odbiorców, a przepływ informacji w firmie będzie znajdował się na najwyższym poziomie.

Zakres usług

Aplikacje internetowe

System zarządzania treścią - Web 2.0

Web services

ActiveX / Aplety

Serwisy internetowe

Przykładowe realizacje

Tworzymy systemy dedykowane oraz aplikacje webowe, oferując naszym klientom profesjonalne pisanie programów. Stale rosnąca rola Internetu w codziennym życiu każdego człowieka sprawia, iż często wykonujemy projekty bazujące na przeglądarkach internetowych. Nasze realizacje są niezwykle zróżnicowane, lecz nasz doświadczony zespół dba o to, by każda z nich odpowiadała wymaganiom klienta oraz zapewniała bezpieczeństwo przesyłu danych.

System do zarządzania tracker’ami GSM – monitoring samochodów, łodzi, osób…

Zintegrowany, sieciowy system księgowy

Wirtualne Biuro

Sieć wirtualnych biur podatkowych

System zarządzania projektami

Zarządzanie relacjami z klientami – CRM

Przegląd zagadnień

Tworzenie oprogramowania oraz aplikacji sieciowych opierających się na przeglądarkach internetowych jest skomplikowanym procesem, który z powodzeniem realizują nasi pracownicy. Zajmujemy się zarówno kwestiami związanymi ze stroną WWW, ale także z optymalizacją serwera, na którym się znajduje. Programowanie na zlecenie dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb klienta, a każde z opracowanych przez nas rozwiązań jest w pełni unikalne.

Strona klienta

Strona serwera

You cannot copy content of this page