Tworzenie oprogramowania PC

Zespół CodeConcept ma wieloletnią praktykę w projektowaniu oraz tworzeniu oprogramowania PC, jak również specjalizowanych sterowników oraz bibliotek. Powstające u nas aplikacje wyróżniają się ergonomią, estetyką oraz bezawaryjnością, a profesjonalny projekt pozwala na łatwą modyfikację lub rozszerzenie ich funkcjonalności.

Aplikacje przetwarzające i analizujące dane

Specyfiką aplikacji przetwarzających i analizujących duże ilości danych jest zarówno umiejętność implementacji zaawansowanych algorytmów, jak i metodologia weryfikacji ich poprawności. Nasza wieloletnia praktyka w tworzeniu tego typu projektów gwarantuje profesjonalną realizację zamówienia w maksymalnie krótkim czasie.

Przykładowe realizacje

Przesiewowe badanie słuchu

Kliniczny system augiologiczny

Słuchowe potencjały stanu ustalonego

Punkt sprzedaży biletów

Analiza poprawności rozkładów jazdy

Monitor obciążeń

System oceny jakości linii energetycznych

Aplikacje bazodanowe

Większość dzisiejszych aplikacji wymaga gromadzenia i przechowywania danych. Dzięki naszemu doświadczeniu w tworzeniu tego typu oprogramowania jesteśmy w stanie zaprojektować odpowiedni interfejs użytkownika pozwalający na proste wprowadzanie oraz przejrzystą prezentację zgromadzonych danych. Posiadamy także umiejętności pozwalające na odpowiedni dobór serwera bazodanowego dopasowanego do wymagań projektu i optymalne zaprojektowanie bazy danych. Realizujemy także rozwiązania pozwalające na synchronizację danych między różnymi systemami.

Przykładowe realizacje

Kompleksowy system dla przychodni i gabinetów medycznych

Moduł bazodanowy dla aplikacji diagnostycznych

Hurtownia danych dla scentralizowanego systemu zarządzającego sprzedażą biletów

Aplikacje typu klient-serwer

Wszechobecność Internetu w codziennym życiu spowodowała wzrost popularności aplikacji o architekturze klient-serwer. Posiadamy umiejętności pozwalające na realizację szybkiego serwera oraz aplikacji klienckiej o wygodnym interfejsie. Rozumiejąc zagrożenia związane z transmisja informacji przez Internet tworzymy aplikacje zapewniające bezpieczeństwo i niezawodność przesyłania danych.

Przykładowe realizacje

System zarządzania projektami

Zarządzanie relacjami z klientami – CRM

Sterowniki do specjalizowanych urządzeń

Kolejną mocną stroną zespołu CodeConcept jest doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji sterowników zapewniających dostęp do specjalizowanych urządzeń dostarczonych przez klientów. Mamy doświadczenie w pracy z rozmaitym sprzętem, posiadamy umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz analizy komunikacji na wielu poziomach (do podglądu sprzętowego włącznie).

Przykładowe realizacje

Przesiewowe badanie słuchu

Kliniczny system audiologiczny

Słuchowe potencjały stanu ustalonego

Elektroniczne Systemy Biletowe dla Autobusów

Elektroniczne Systemy Biletowe dla Pociągów

System oceny jakości linii energetycznych

Moduł komunikacji dla systemów pomiarowych

You cannot copy content of this page